Про компанію

Компанія ФРІНЕТ - один з найбільших в країні операторів широкосмугового доступу до Інтернет, активно розвиває телекомунікаційну мережу як в великих містах, так і в регіонах. Кількість абонентів, що користуються послугами торгової марки О3, яким представлена ​​на ринку компанія, перевищило 143 тис. Такий динамічний ріст в повній мірі відображає стратегію розвитку провайдера - зробити якісну мережу інтернет доступною для максимальної кількості українських сімей.

Доступ до інтернету в Броварах від ФРІНЕТ: швидко, якісно і недорого

Розвиток телекомунікаційної мережі торгової марки О3 базується на використанні останніх моделей мережевого обладнання від провідних компаній світу в цій сфері (ZTE, Cisco і ін.) І реалізації на практиці ряду переваг:

- різноманітність пакетів. Жителям Броварів компанія надає можливість вибору з декількох пакетів послуг. Для жителів квартир доступні пакети Free 20, Free 50 і Free 100 (швидкість World: 20, 50 і 100 Мбіт / с відповідно). Абоненти, які проживають в приватному секторі, мають вибір з 5 пакетів послуг з різною швидкістю World: Free 20 (20 Мбіт / с), Free 30 (30 Мбіт / с), Free 50 (50 Мбіт / с), Free 70 (70 Мбіт / с) і Free 100 (100 Мбіт / с);

- найшвидший інтернет. Використання сучасного обладнання дозволяє ФРІНЕТ забезпечувати один з кращих на ринку показників швидкості роботи мережі та організовувати симетричні канали (з однаковою швидкістю прийому і передачі даних);

- гнучкі тарифи. Вартість пакетів О3 залежить від їх наповнення і максимальної швидкості роботи мережі. Це дозволяє абонентам підбирати оптимальні для себе варіанти і не переплачувати зайві гроші за непотрібні для себе послуги.

Інтернет вдома від ФРІНЕТ: ставка на лояльність

Перед торговою маркою О3 стоїть не просто завдання надати жителям Броварів якісний доступ до мережі, а й домогтися максимальної лояльності абонентів. Для цього реалізовані кілька варіантів підтримки абонентів (техпідтримка, call-центр ), постійно вдосконалюється сайту компанії і функціональність особистого кабінету. Також періодично проводяться спеціальні розіграші та акції для нових і діючих абонентів, що робить використання послуг компанії не просто комфортним, а й вигідним.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...