Про компанію

Компанія ФРІНЕТ - один з найбільших в країні операторів широкосмугового доступу до Інтернет, активно розвиває телекомунікаційну мережу як в великих містах, так і в регіонах. Кількість абонентів, що користуються послугами торгової марки О3, яким представлена ​​на ринку компанія, перевищило 147 тис. Такий динамічний ріст в повній мірі відображає стратегію розвитку провайдера - зробити якісну мережу інтернет доступною для максимальної кількості українських сімей.

Доступ до інтернету в Броварах від ФРІНЕТ: швидко, якісно і недорого

Розвиток телекомунікаційної мережі торгової марки О3 базується на використанні останніх моделей мережевого обладнання від провідних компаній світу в цій сфері (ZTE, Cisco і ін.) І реалізації на практиці ряду переваг:

- різноманітність пакетів. Жителям Броварів компанія надає можливість вибору з декількох пакетів послуг. Для жителів квартир доступні пакети (швидкість до 100 Мбіт / с відповідно). Абоненти, які проживають в приватному секторі, мають вибір з 5 пакетів послуг з різною швидкістю до 100 Мбіт / с;

- найшвидший інтернет. Використання сучасного обладнання дозволяє ФРІНЕТ забезпечувати один з кращих на ринку показників швидкості роботи мережі та організовувати симетричні канали (з однаковою швидкістю прийому і передачі даних);

- гнучкі тарифи. Вартість пакетів О3 залежить від їх наповнення і максимальної швидкості роботи мережі. Це дозволяє абонентам підбирати оптимальні для себе варіанти і не переплачувати зайві гроші за непотрібні для себе послуги.

Інтернет вдома від ФРІНЕТ: ставка на лояльність

Перед торговою маркою О3 стоїть не просто завдання надати жителям Броварів якісний доступ до мережі, а й домогтися максимальної лояльності абонентів. Для цього реалізовані кілька варіантів підтримки абонентів (техпідтримка, call-центр ), постійно вдосконалюється сайту компанії і функціональність особистого кабінету. Також періодично проводяться спеціальні розіграші та акції для нових і діючих абонентів, що робить використання послуг компанії не просто комфортним, а й вигідним.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...